Drickakyl FSC1200S 2-dörrar
Artikelnummer: 15961
Leverantör: Tefcold
Bra att veta
Får plats med 1152st burkar á 330ml
Får plats med 560st flaskor á 330ml
Får plats med 560st PET-flaskor á 500ml
Datablad
Bredd: 1200mm
Djup: 740mm
Höjd: 2000mm
Vikt: 178kg
Innermått: (BxDxH) 1090x572x1533mm
Gross/netto volym: 967/645 liter
Ljudnivå: 48dB(A)
Avfrostning: Automatisk
Belysning: Ja, LED
Hyllor: 5st, 1072x470mm
Effekt: 880W, 230V, 1-fas
Energi förbrukning per 24/h: 6,8kW
Temperaturområde: +2°C till +10°C